AKTUALNOŚCI - Gabinet Dietetyczny Anna Orzeł

AKTUALNOŚCI

Strona główna - Dietetyk TG

N O W Y P R O J E K T Długo opracowywany, w końcu ujrzał światło dzienne !! Platforma naszego sklepu internetowego umożliwia skorzystanie..

44 likes, 0 comments5 days ago

Zjeść czy nie zjeść ? Oczywiście, że zjeść ale z głową Wartość energetyczna jednego pączka to kaloryczność ok.300 kcal. Aby spalić..

8 likes, 1 comments1 week ago

ODCHUDZANIE - Oferta - Gabinet Dietetyczny Anna Orzeł

Ostatnio coraz większą popularnością w naszym gabinecie cieszy się odchudzanie czy po prostu wspólne odżywianie w parach. Z reguły są..

12 likes, 0 comments2 weeks ago

8 objawów nietolerancji laktozy - AnnaOrzeł

Nietolerancja laktozy- szybka diagnoza! http://dietetyk-tg.pl/blog/8-objawow-nietolerancji-laktozy/ Nowy wpis na blogu Zapraszam!

5 likes, 0 comments4 weeks ago

Wyciskamy soki

Wyciskamy soki: zdrowie w płynie Soki to bogactwo witamin i minerałów, dostarczają energii oraz wspomagają układ odpornościowy. Nie tak..

10 likes, 0 comments1 month ago

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu na kosultacje! W czwartki w naszym gabinecie przyjmuje dietetyk Sara Matonia. Pani Sara, już od kilku..

19 likes, 1 comments1 month ago

Nowy Rok to dla wielu z Was nowe plany, wyzwania i zmiany. Aby wprowadzać dobre nawyki żywieniowe i sprawić by stały się codziennością..

14 likes, 0 comments1 month ago

W Nowym Roku 2018, życzę przede wszystkim ZDROWIA, ale również dużo samozaparcia i pozytywnego nastawienia w realizacji wytyczonych celów!..

10 likes, 0 comments1 month ago

Zdjęcie w tle profilu „Gabinet Dietetyczny Anna Orzeł”

9 likes, 0 comments1 month ago

OSTATNIO NA BLOGU