AKTUALNOŚCI - Gabinet Dietetyczny Anna Orzeł

AKTUALNOŚCI

Weekend majowy był zapewne dla wielu z Was otwarciem sezonu grillowego. Na stołach zagościły kiełbasy i mięsa w przeróżnych wariacjach…

10 likes, 0 comments2 weeks ago

Metamorfozy

Dziś przedstawiamy prawdziwą petardę ! Bohaterką metamorfozy jest pani Agnieszka Ta zdeterminowana Kobieta schudła prawie 30 kg w niespełna..

36 likes, 7 comments3 weeks ago

Często w jadłospisach osób nie spożywających mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego pojawia się problem podaży białka w diecie…

4 likes, 0 comments3 weeks ago

13 likes, 1 comments1 month ago

Zdjęcia z posta użytkownika Gabinet Dietetyczny Anna Orzeł

Nowy tydzień rozpoczynamy nową inspiracją !🤩 Bohaterka tej przemiany to pani Anna! Pani Anna schudła 17 kg w przeciągu 9 miesięcy‼..

21 likes, 5 comments1 month ago

Walce z nadwagą niemal zawsze towarzyszą problemy z motywacją. Najczęściej dotyczy to podjęcia pierwszego radykalnego kroku w przejściu..

13 likes, 0 comments1 month ago

#METAMORFOZA MAGDY CZ.2

#METAMORFOZA MAGDY cz.2 „Wiosno, wiosno ach to Ty…” Pierwszy dzień wiosny to idelany dzień, by podłapać trochę energii do działania by..

23 likes, 5 comments2 months ago

Gabinet Dietetyczny Anna Orzeł składa wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy dla Was promocję…

9 likes, 1 comments2 months ago

Wiosna tuż za rogiem, to najwyższy czas aby zacząć przygotowywać formę na lato. ☀️ Nasza dietetyk mgr Sara Matonia czeka na Wasze zapisy..

23 likes, 4 comments2 months ago

OSTATNIO NA BLOGU