AKTUALNOŚCI - Gabinet Dietetyczny Anna Orzeł

AKTUALNOŚCI

Jedz sezonowo! 🥒🥦 Wiosna rozgościła się już na dobre, przez co zachęca nas abyśmy odświeżyli nasze talerze!🥗🤗 Zapomnijmy..

10 likes, 0 comments3 days ago

Osoby bardzo zapracowane - Dietetyk TG

Początek wiosny i piękna pogoda zdecydowanie zachęcają do tego aby zadbać o to co i jak jemy Zachęcamy do umawiania się na wizyty w naszej..

7 likes, 0 comments3 weeks ago

6 likes, 1 comments3 weeks ago

Zbliżające się wielkimi krokami Święta Wielkanocne to czas w którym konsumpcja jaj jest wzmożona w niemalże każdym domu. Spożywamy..

16 likes, 0 comments3 weeks ago

Proszę nie zapominać o piciu wody! Ludzkie ciało składa się w 60-70% z wody. Bez niej niemożliwe byłoby zaistnienie wielu procesów w..

12 likes, 1 comments1 month ago

Wiele mówi się o tym aby dokładnie czytać informacje zawarte na etykietach produktów spożywczych, nie bez powodu. Prawidłowo zbilansowane..

17 likes, 1 comments1 month ago

Gabinet Dietetyczny Anna Orzeł składa wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy dla Was promocję…

12 likes, 2 comments1 month ago

Szanowni Państwo informujemy, że od dziś wizyty odbywają się w nowej lokalizacji gabinetu przy ulicy Sienkiewicza 11 w Tarnowskich Górach…

25 likes, 1 comments1 month ago

Zielona miska - Dietetyk TG

Nowy tydzień rozpoczynamy przepisem na zieloną miskę energii! Taka dawka witamin i składników mineralnych z pewnością poprawi Wam humor..

10 likes, 0 comments1 month ago

OSTATNIO NA BLOGU