AKTUALNOŚCI - Gabinet Dietetyczny Anna Orzeł

AKTUALNOŚCI

Za naszymi oknami coraz częściej gości jesienny deszcz i plucha. Temperatury są coraz niższe i już niebawem spadną poniżej zera.❄️..

4 likes, 0 comments2 days ago

Jesień jest specyficzną porą roku, pełną zmiennej pogody, a dodatkowo cechuje się bogactwem kolorów. Przykładem warzywa o jesiennej barwie..

5 likes, 1 comments1 week ago

Światowy Dzień Walki z Otyłością. To najgroźniejsza choroba przewlekła

24 paździenika- światowy Dzień Walki z Otyłością Jak podają statystyki Polska zalicza się do pięciu najszybciej „tyjących” narodów..

4 likes, 1 comments3 weeks ago

Strony nie znaleziono | Trener personalny, Trenerka Kobiet, Katowice

Kult ciała, promowanie skrajnie chudych, nieraz nierzeczywistych kształtów sylwetki nierzadko ma wpływ na zaburzone postrzeganie własnego..

8 likes, 0 comments1 month ago

Świętujemy 6 rocznicę założenia gabinetu Dziękujemy, że jesteście z Nami!

57 likes, 4 comments1 month ago

Dziś przedstawiamy przepis na kruchą tartę z masą serową oraz owocami 🙂 Mamy nadzieję, że ten przepis będzie kolejnym dowodem na to,..

14 likes, 0 comments1 month ago

Dlaczego warto jeść płatki owsiane? Płatki owsiane to oczyszczone ziarna owsa. Wyróżniamy trzy typy płatków: Zwykłe – najmniej przetworzone,..

11 likes, 0 comments2 months ago

Olej kokosowy, oliwa z oliwek czy olej rzepakowy? „Jakiego tłuszczu najlepiej używać do smażenia?” to chyba jedno z najczęstszych pytań..

10 likes, 0 comments2 months ago

Odbudowa w dyscyplinach wytrzymałościowych - AnnaOrzeł

Jeśli biegacie na długie dystanse, pokonujecie dalekie trasy na rowerze albo startujecie w trhiatlonie to ten wpis może Was zaciekawić 🤓..

2 likes, 0 comments2 months ago

OSTATNIO NA BLOGU