AKTUALNOŚCI - Gabinet Dietetyczny Anna Orzeł

AKTUALNOŚCI

Jak obniżyć indeks glikemiczny posiłku? Indeks glikemiczny (IG) określa szybkość wzrostu stężenia glukozy we krwi po spożyciu określonego..

8 likes, 0 comments1 day ago

Lato to idealny czas na orzeźwiające koktajle. Są szybkie i łatwe w przygotowaniu przez co chętniej po nie sięgamy. Są idealnym rozwiązaniem..

7 likes, 0 comments1 week ago

Posiłek okołotreningowy okiem dietetyka - AnnaOrzeł

Posiłek okołotreningowy- jeść czy nie jeść?: Oto jest pytanie Szybki wgląd w temat z przykładowymi PRZEPISAMI dostępny w najnowszym..

5 likes, 0 comments2 weeks ago

Papryki faszerowane warzywami i kaszą jaglaną - Dietetyk TG

Zapraszam na papryczki faszerowane warzywami i kaszą jaglaną. Takie danie świetnie przyczyni się do odkwaszenia organizmu i dostarczy mu..

8 likes, 1 comments3 weeks ago

OTYŁOŚĆ- PROBLEM KOSMETYCZNY CZY CHOROBA? - AnnaOrzeł

Polacy wpisują się obecnie w pierwszą piątkę najszybciej tyjących narodów w Europie Skąd się bierze problem otyłość i w jakim wieku..

3 likes, 0 comments4 weeks ago

Często podczas wizyt pacjenci pytają nas czy można łączyć pomidor i zielony ogórek? 🥒 Czy to połączenie jest niezdrowe? Czy może..

18 likes, 2 comments1 month ago

Obecnie poszukujemy kandytatów do podjęcia STAŻU w Gabinecie Dietetycznym, w nowej siedzibie w Tarnowskich Górach (woj. Śląskie) Wymagania..

6 likes, 0 comments1 month ago

Dieta 🥑🥒+ aktywność= 100% sukcesu. Stosowanie diety w walce z ponadprogramowymi kilogramami zawsze warto wesprzeć ćwiczeniami. ‍♂️‍♀️Często..

18 likes, 0 comments2 months ago

Wszystkim moim Pacjentom przesyłam pozdrowienia z przepięknej Chorwacji ☀️☀️☀️ Do zobaczenia po urlopie

22 likes, 0 comments2 months ago

OSTATNIO NA BLOGU