AKTUALNOŚCI - Gabinet Dietetyczny Anna Orzeł

AKTUALNOŚCI

Walce z nadwagą niemal zawsze towarzyszą problemy z motywacją. Najczęściej dotyczy to podjęcia pierwszego radykalnego kroku w przejściu..

9 likes, 0 comments4 hours ago

#METAMORFOZA MAGDY CZ.2

#METAMORFOZA MAGDY cz.2 „Wiosno, wiosno ach to Ty…” Pierwszy dzień wiosny to idelany dzień, by podłapać trochę energii do działania by..

23 likes, 5 comments4 days ago

Gabinet Dietetyczny Anna Orzeł składa wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy dla Was promocję…

9 likes, 1 comments2 weeks ago

Wiosna tuż za rogiem, to najwyższy czas aby zacząć przygotowywać formę na lato. ☀️ Nasza dietetyk mgr Sara Matonia czeka na Wasze zapisy..

23 likes, 4 comments4 weeks ago

Przemiana Magdy- podsumowanie!

#MAGDA #PODSUMOWANIE Kochani, nadszedł czas podsumowania naszej półocznej współpracy ze wspaniałą Magdą ❣ W ramach tego poprosiliśmy..

52 likes, 7 comments1 month ago

W naszych jadłospisach często korzystamy z warzyw i owoców sezonowych.🥒 Luty to jednak jeszcze pora, która nie obfituje w świeże krajowe..

8 likes, 1 comments1 month ago

7 likes, 0 comments1 month ago

Zdjęcia na osi czasu

We wczorajszym tygodniku „Gwarek” można przeczytać tekst, w którym udzieliłam kilku wskazówek dietetycznych dotyczących żywienia najmłodszych..

23 likes, 2 comments1 month ago

#4 Poznajcie Magdę! Pora na kolejną odsłonę historii Magdy. Tym razem co nieco na temat kontrolowania wyników odchudzania. Stałe monitorowanie..

30 likes, 3 comments1 month ago

OSTATNIO NA BLOGU