AKTUALNOŚCI - Gabinet Dietetyczny Anna Orzeł

AKTUALNOŚCI

W ostatnim czasie często pytacie nas jak oczyścić organizm i układ pokarmowy, który w okresie świątecznym jest nie raz zmuszony do większego..

8 likes, 0 comments2 weeks ago

Zdjęcie w tle profilu „”

2 likes, 0 comments2 weeks ago

#3 Poznajcie Magdę… Zapraszam do trzeciej odsłony dotyczącej naszej współpracy z Magdą❤ A w niej kilka słów Magdy na temat treningów..

41 likes, 0 comments2 weeks ago

Gabinet Dietetyczny Anna Orzeł życzy wszystkim z Was Szczęśliwego Nowego Roku. 🥳 Przede wszystkim wiele zdrowia oraz realizacji założonych..

7 likes, 1 comments3 weeks ago

Przełom Starego i Nowego Roku to dla niejednej osoby czas podsumowań, bilans zysków i strat, ale również nowe cele, nowe postanowienia i..

44 likes, 8 comments3 weeks ago

Zdjęcie w tle profilu „”

Zdrowych, pełnych miłości i wzajemnego szacunku Świąt. Niech ten czas popłynie wolniej niż zwykle, niech będzie okazją do do prawdziwego..

7 likes, 0 comments1 month ago

Spóźnieni z prezentami? Kolejne skarpetki lub krawat? Nie lubisz dostawać i wręczać nietrafionych prezentów? U nas jeszcze zdążysz nabyć..

15 likes, 0 comments1 month ago

NIE SERWUJ SOBIE CHOROBY

„Nie serwuj sobie choroby” ⛔ Świetna reklama, która niewątpliwe skłania do refleksji… A ty potwierdzisz swoje zamówienie ⁉ https://www.youtube.com/watch?v=KWuOSwJaLMY

3 likes, 0 comments1 month ago

#2 Poznajcie Magdę… Już dziś zapraszam na drugi wpis o przemianie Magdy ❤ Jak wyglądały początki naszej współpracy? Z czym musiała..

45 likes, 4 comments1 month ago

OSTATNIO NA BLOGU