AKTUALNOŚCI - Gabinet Dietetyczny Anna Orzeł

AKTUALNOŚCI

Świętujemy 6 rocznicę założenia gabinetu Dziękujemy, że jesteście z Nami!

51 likes, 4 comments17 hours ago

Dziś przedstawiamy przepis na kruchą tartę z masą serową oraz owocami 🙂 Mamy nadzieję, że ten przepis będzie kolejnym dowodem na to,..

13 likes, 0 comments6 days ago

Dlaczego warto jeść płatki owsiane? Płatki owsiane to oczyszczone ziarna owsa. Wyróżniamy trzy typy płatków: Zwykłe – najmniej przetworzone,..

10 likes, 0 comments1 week ago

Olej kokosowy, oliwa z oliwek czy olej rzepakowy? „Jakiego tłuszczu najlepiej używać do smażenia?” to chyba jedno z najczęstszych pytań..

9 likes, 0 comments4 weeks ago

Odbudowa w dyscyplinach wytrzymałościowych - AnnaOrzeł

Jeśli biegacie na długie dystanse, pokonujecie dalekie trasy na rowerze albo startujecie w trhiatlonie to ten wpis może Was zaciekawić 🤓..

2 likes, 0 comments1 month ago

Jak obniżyć indeks glikemiczny posiłku? Indeks glikemiczny (IG) określa szybkość wzrostu stężenia glukozy we krwi po spożyciu określonego..

9 likes, 0 comments1 month ago

Lato to idealny czas na orzeźwiające koktajle. Są szybkie i łatwe w przygotowaniu przez co chętniej po nie sięgamy. Są idealnym rozwiązaniem..

7 likes, 0 comments1 month ago

Posiłek okołotreningowy okiem dietetyka - AnnaOrzeł

Posiłek okołotreningowy- jeść czy nie jeść?: Oto jest pytanie Szybki wgląd w temat z przykładowymi PRZEPISAMI dostępny w najnowszym..

5 likes, 0 comments1 month ago

Papryki faszerowane warzywami i kaszą jaglaną - Dietetyk TG

Zapraszam na papryczki faszerowane warzywami i kaszą jaglaną. Takie danie świetnie przyczyni się do odkwaszenia organizmu i dostarczy mu..

8 likes, 1 comments2 months ago

OSTATNIO NA BLOGU