O NAS - Gabinet Dietetyczny Anna Orzeł - Tarnowskie Góry

O NAS

mgr inż. Anna Orzeł

założycielka Gabinetu Dietetycznego

Dietetyk Tarnowskie Góry

Od 7 lat czynnie wykonuje swój zawód, dzięki czemu może się pochwalić bardzo dużym doświadczeniem w prowadzeniu Pacjentów zarówno odchudzających się jak i borykająych się z różnymi chorobami dieto zależnymi. Zwolenniczka naturalnych terapii żywieniowych oraz holistycznego podejścia. W 2014 roku rozpoczęła naukę w Instytucie Medycyny Chińskiej w Krakowie. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu żywienia i suplementacji osób aktywnych fizycznie na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Absolwentka Wydziału Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, specjalizacji Dietetyka, gdzie zdobyła tytuł zawodowy. Podczas studiów odbyła półroczne stypendium zagraniczne w Walencji na tamtejszej Politechnice. Należy do Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Dużą częśc wolnego czasu poświęca na czytanie fachowej literatury z zakresu dietetyki i nauk o żywieniu. Interesuje się również psychodietetyką, a zdobytą wiedzę wykorzystuje w pracy z Pacjentem.

Prywatnie pasjonatka podróżowania na "własną rękę", a także odkrywania orientalnych smaków kuchni świata. W wolnych chwilach uprawia sport i medytuje. Obecnie spełnia się także w roli mamy dwójki dzieci

Nasz zespół

poznaj nas bliżej

Sara Matonia

dietetyk

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej ukończyła kierunek dietetyka o specjalności: dietetyka kliniczna. Dołączyła do zespołu po odbyciu półrocznego stażu w naszym gabinecie. Zajmuje się prowadzeniem pacjentów borykających się z nadwagą i otyłością.

Sara od wielu lat interesuje się zdrowym odżywianiem i aktywnym stylem życia. Od wczesnych lat szkolnych uczestniczyła z sukcesami w zawodach biegowych, do dnia dzisiejszego tancerka w Zespole Pieśni i Tańca "Mały Śląsk". Drugie imię Sary to energia, jest osobą która nie potrafi biernie odpoczywać, poszukiwanie nowych form aktywności fizycznej jest dla niej sposobem na zabicie monotonii dnia codziennego.

Stara się pogłębiać wiedzę żywieniową poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach jak i śledzeniu wyników najnowszych badań. Dla Sary najlepszą motywacją do pracy są osiągane przez klientki efekty stosowania komponowanych przez nią jadłospisów oraz zmiana ich dotychczasowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Dominika Watoła

asystentka dietetyka

Jest licencjonowanym dietetykiem klinicznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obecnie, aby podnieść swoje kwalifikacje dołączyła do naszego zespołu, a ponadto kontynuuje studia magisterskie. Przyszłościowo zamierza rozwijać się w dziedzinie dietetyki sportowej.

Sport i zdrowy tryb życia to jej „drugie imię”. Od dziecka czynnie uczestniczyła w zawodach sportowych odnosząc sukcesy. Jej największą pasją jest siatkówka, bieganie i treningi na siłowni. Jednak sport to nie jest jej jedyna pasja. Przez dobrych kilka lat tańczyła w rock and rollowej grupie ‘Rock Time’, z którą jeździła po całej Polsce.

Historia z dietetyką zaczęła się od momentu, gdy nieustannie chciała pogłębiać swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania, które jest niezbędnym elementem każdego sportowca, nawet amatora. Uczęszczając na studia uświadomiła sobie również jak ważna jest dieta w leczeniu i zapobieganiu wielu chorób, dlatego kończąc kierunek dietetyki klinicznej postanowiła pomagać w problemach dieto zależnych pacjentom.

Nasz gabinet

poznaj nas bliżej

Media

poznaj nas bliżej

Jak schudnąć do lata ? Familook TVS

Opublikowany przez Gabinet Dietetyczny Anna Orzeł na 24 maja 2015

Wywiad dla TV Silesia

Co zrobić, aby nasza sylwetka była smukła