O NAS

mgr inż. Anna Orzeł-Nejman

założycielka Gabinetu Dietetycznego

Dietetyk Tarnowskie Góry

Od 8 lat czynnie wykonuje swój zawód, dzięki czemu może się pochwalić bardzo dużym doświadczeniem w prowadzeniu Pacjentów zarówno odchudzających się jak i borykających się z różnymi chorobami dieto zależnymi. Zwolenniczka naturalnych terapii żywieniowych oraz holistycznego podejścia. W 2014 roku rozpoczęła naukę w Instytucie Medycyny Chińskiej w Krakowie. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu żywienia i suplementacji osób aktywnych fizycznie na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Absolwentka Wydziału Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, specjalizacji Dietetyka, gdzie zdobyła tytuł zawodowy. Podczas studiów odbyła półroczne stypendium zagraniczne w Walencji na tamtejszej Politechnice. Należy do Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Dużą część wolnego czasu poświęca na czytanie fachowej literatury z zakresu dietetyki i nauk o żywieniu. Interesuje się również psychodietetyką, a zdobytą wiedzę wykorzystuje w pracy z Pacjentem.

Prywatnie pasjonatka podróżowania na „własną rękę”, a także odkrywania orientalnych smaków kuchni świata. W wolnych chwilach uprawia sport i medytuje. Obecnie spełnia się także w roli mamy dwójki dzieci

Nasz gabinet

poznaj nas bliżej

Media

poznaj nas bliżej

Jak schudnąć do lata ? Familook TVS

Opublikowany przez Gabinet Dietetyczny Anna Orzeł na 24 maja 2015

Wywiad dla TV Silesia

Co zrobić, aby nasza sylwetka była smukła